BİLGİ FORMU

HOM, ünlü markaların yaratıcı tasarımlarını, ilk kez özgün etkinlikler ve yeniliklerle Skyland İstanbul’da sunuyor. Seçkin ev ve ofis tasarımları arayanlarla, o tasarımları hayal eden markalar HOM’da buluşuyor.

tasarım aşkı

tasarımın

YENİ EVİ

Tasarım, günümüzde belki de hiç olmadığı kadar popüler... Basit bir abajurdan koltuk takımına, bir ofis sandalyesinden klimaya, hayatın içinde yer alan her objede özgün tasarım arayışı günden güne artıyor. Ne var ki bu tasarımlara ulaşmak, her bir parça için ayrı ayrı dolaşmak çoğu zaman pek mümkün olmuyor.

HOM Design Center tasarımı sanatla buluşturmak için doğdu. Ev ve ofis mobilyası, tekstil, beyaz eşya ve seçkin dekorasyon markalarının yeni evi artık HOM Design Center...

100 Mağaza

40 Bin m²
kiralanabilir alan

tasarımcılar

Hom Design Center, yalnızca tasarımları değil tasarımcıları ve takipçilerini de buluşturuyor. Bu sayede kelimenin tam anlamıyla “tasarım merkezi”ne dönüşüyor. Mimarlar, sanatçılar, modacılar ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri yaratıcılıklarını HOM Design Center’da sergiliyor. Workshoplar, sergiler, etkinlikler milyonlarca insanı HOM Design Center’a çekmek için hazır.

Örnek Daire Sanal Gezinti

BİLGİ FORMU

Skyland İstanbul hakkında bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için formu doldurun.

* Eroğlu Yapı A.Ş.'e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.
Gizlilik sözleşmesini okudum ve anladım.
GÖNDER

JLL

3D SANAL GEZİNTİ