BİLGİ FORMU

Hom, Skyland İstanbul’da yer alacak ünlü markaların yaratıcı tasarımlarını, ilk kez özgün etkinlikler ve yeniliklerle sunacak. Hom, seçkin ev ve ofis tasarımları arayanlarla, o tasarımları hayal eden markaların en mutlu olduğu yeni evi olacak.

tasarım aşkı

tasarımın

YENİ EVİ

Tasarım, günümüzde belki de hiç olmadığı kadar popüler... Basit bir abajurdan koltuk takımına, bir ofis sandalyesinden klimaya, hayatın içinde yer alan her objede özgün tasarım arayışı günden güne artıyor. Ne var ki bu tasarımlara ulaşmak, her bir parça için ayrı ayrı dolaşmak çoğu zaman pek mümkün olmuyor.

HOM Design Center tasarımı sanatla buluşturmak için doğdu. Ev ve ofis mobilyası, tekstil, beyaz eşya ve seçkin dekorasyon markalarının yeni evi artık HOM Design Center...

100 Mağaza

40 Bin m²
kiralanabilir alan

tasarımcılar

Hom Design Center, yalnızca tasarımları değil tasarımcıları ve takipçilerinide buluşturuyor. Bu sayede kelimenin tam anlamıyla “tasarım merkezi”ne dönüşüyor. Mimarlar, sanatçılar, modacılar ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri yaratıcılıklarını HOM Design Center’da sergiliyor. Workshoplar, sergiler, etkinlikler milyonlarca insanı HOM Design Center’a çekmeye hazırlanıyor.

inspiration AREA

İyi bir tasarım, biçimin ve ruhun Kusursuz uyumundan doğar. Tasarımcının bu uyumu yakalamak için İhtiyaç duyduğu öncelik ise esindir.

İnpiration Area, HOM Design Center’in merkezi, bir anlamda kalbi. Burası tasarımcılar için olduğu Kadar, ziyaretçiler için de eşsiz bir Esinlenme alanı.

En yeni tasarımlar ilk kez burada Sergilenecek. Workshop’lar, sergiler, Dünyanın en ünlü tasarımcıları İstanbul’u bir mıknatıs gibi HOM Design Center’a çekecek.

Sanat ve

Ve Sanat HOM Design Center, tasarımı bir Yaratıcılık alanı, sanatsal bir eylem Olarak görüyor. Bu nedenle Tasarım dünyasının içinde sanat Etkinliklerine de yer açıyor.Çünkü Sanat,HOM Design Center için Hayatın vazgeçilmezi. Burada klasik Ve modern sanatlar, çeşitli sanat Akımları, yeni nesil tasarımlara iç içe Geçiyor.

gastro court

Lezzeti Tasarlamak Gastro Court, son yıllarda Giderek daha çok kişinin İlgisini çeken gastronomi Dünyasına dair ne varsa HOM Design Center’a Taşıyor. 25’in üzerinde Gastronomi markasıyla Tasarım aşıklarının hayatına Lezzet katıyor.

kat planları

AVM Cendere Cad. Alt Giriş

KİRACI ÖN TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayıp detaylı bilgilendirelim.

* Eroğlu Yapı'ya ait tüm kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.
Gizlilik sözleşmesini okudum ve anladım.
GÖNDER

JLL